22 שנה לברכה שחוללה את הנס ● וידאו    צפיות: 1717

הצג וידאו זה באתרך

 

היום לפני 22 שנה התחולל הנס הגדול במשפחת הגאון הרב מאיר מאזוז לאחר ברכה שהעניק הרבי בחלוקת הדולרים.  רעייתו של הרב מאזוז ע"ה קיבלה אירוע מוחי, ימים ספורים לפני יום הכיפורים, מה שהוגדר כקריש במוח. הרופאים אמרו נואש לחייה, הר' שבתי ויינטראוב נסע בחודש החגים לתשרי תנש"א לרבי, כתלמיד ישיבת חב"ד בקריית גת.

יום למחרת יום הכיפורים הוא קיבל טלפון מספריית החסידות בני ברק ובו נאמר לו כי רעייתו של הרב מאזוז קיבלה אירוע מוחי חמור ויש לבקש מהרבי ברכה  בחלוקת הדולרים.

י"א תשרי יצא ביום ראשון , הטלפון הבהול מבני ברק הגיע לאחר שהרב ויינטראוב עבר בחלוקת הדולרים, אבל בעקבות שהמצב הוגדר כ"פיקוח נפש", לאחר שיקול דעת החליט לעבור שוב לפני הרבי. התשובה של הרבי הייתה מפתיעה "בשורות טובות,  הצלחה רבה, רפואה קרובה".

ימים ספורים לאחר מכן התחולל המהפך הגדול. הכל נעלם כלא היה. הרופאים עמדו משתוממים ולא מאמינים לפלא המתחולל לנגד עיניהם. רבים ראו בברכת הרבי רפואה קרובה לפלא שהתחולל כל כך מהר בניגוד לדרך הטבע ממש.

בסיומו של חודש תשרי, כאשר הרב ויינטראוב חזר מבית חיינו  מסר לרב מאזוז את הדולר לברכה מהרבי. בחודש כסלו תשנ"ב הרב מאזוז נסע לרבי עם רעייתו ומשפחתו להודות לרבי על הברכה והשתתף בהתוועדות קודש של הרבי.

בראיון מיוחד בחודש תמוז לאורי רווח סיפר לראשונה הרב מאזוז על הנס הגדול.  לאחר פטירת רעייתו בשנת תשס"א, אמר הרב מאזוז לרב ויינטראוב: "הרבי העניק לאשתי עשר שנים במתנה".

לאחר פטירת רעייתו בשנת תשס"א, אמר הרב מאזוז לרב ויינטראוב: "הרבי העניק לאשתי עשר שנים במתנה".
 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


הנס של צביקה וישראלה                         
צפיות: 1728בלילה אחד ניצלו 150 חיילים בעזה ● וי...
צפיות: 4636ערוץ 10: ברכת הרבי שהתממשה ● וידאו     
צפיות: 2253אחרי הנפט: חיפוש יהלומים וברכת הרבי ●...
צפיות: 1807ניסים מהרבי שליט"א                           
צפיות: 1448כך נפקדתי בבת בזכות סנדקאות ● וידאו   
צפיות: 3467מזל טוב כפול חמש!                           
צפיות: 2825רגע התאונה שהסתיימה בנס - לראות ולא להאמין   
צפיות: 5198נס ההצלה של החייל החב"דניק ● וידאו     
צפיות: 3633חיפוש יהלומים בעצת הרבי ● וידאו       
צפיות: 3808

.