ח"כ בן-ארי נעצר במאבק נגד הפינוי ● וידאו    צפיות: 2295

הצג וידאו זה באתרך

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) נתלה במהלך העימותים עם כוחות הביטחון על ספארון של מג"ב בצומת יצהר בשומרון. הרכב כלא בתוכו ילדים כבולים ובן ארי סירב לרדת מהספארון בטענה שחיילי מג"ב פוגעים בילדים קטנים ומפרים זכויות אדם יסודיות. ועד מתיישבי השומרון מסר כי המבנים שנהרסו במאחז נחלת יוסף ליד אלון מורה נבנו מחדש. נזכיר כי מיד לאחר הריסת המבנים הצהיר ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, כי המבנים שנהרסו יוקמו מחדש עוד היום לצפיה בוידאו 

גורם במשמר הגבול מסר לערוץ 7 כי שוטרי מג"ב שפעלו בהפרות הסדר הונחו ע"י מח"ט שומרון לעצור את חבר הכנסת מיכאל בן ארי לאחר שהפריע לכוחות הפועלים, הפר את הסדר ואף נתלה על רכב ספארי צבאית. "לוחמי מג"ב פועלים בשטח בהתאם להנחיות הריבון בשטח תוך שמירה על החוק ואכיפתו", אמר הגורם.

כוחות הביטחון פרצו מוקדם יותר חסימה שהציבו צעירים בצומת יצהר והתכוננו לגרור רכב שחסם את כביש הגישה ליישוב. מספר נערים חסמו בגופם את העליה לכיוון היישוב ובעקבות כך התפתחו עימותים אלימים, במהלכם נזרקו אבנים. כוחות הביטחון עצרו ארבעה נערים. בשעה זו כוחות נוספים עושים את דרכם לאזור.

ערבים הציתו לפני הצהריים את השדות הסמוכים לחוות גלעד, יהודים שהגיעו למקום הותקפו באבנים ע"י ערבים ששהו באזור. אנשי המקום סיפרו לערוץ 7 כי במקום החל להתפתח עימות וידוי אבנים הדדי. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


המאחז נהרס - המתיישבים מבטיחים לבנותו מחדש   
צפיות: 1635הסכם? לא שווה את הנייר שעליו נחתם           
צפיות: 3282אמריקה מעריכה עמידה בתוקף ● וידאו     
צפיות: 21546 שנים לגירוש: פינוי התמימים מחומש ●...
צפיות: 2786בלילה אחד ניצלו 150 חיילים בעזה ● וי...
צפיות: 46344 שנים אחרי: כך נראה היום גוש קטיף ●...
צפיות: 5174צפו בנס: סיכול מחבל עם חגורת נפץ ליד בית מ...
צפיות: 2624כשהרב וולפא יצא לשכנע חיילים ● וידאו   
צפיות: 4092הפתרון של הרבי למצב המדיני ● וידאו     
צפיות: 824שי גפן בעימות עם מזכ"ל שלום עכשיו ● ...
צפיות: 3372

.