ח"כ בן-ארי נעצר במאבק נגד הפינוי ● וידאו    צפיות: 2302

הצג וידאו זה באתרך

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) נתלה במהלך העימותים עם כוחות הביטחון על ספארון של מג"ב בצומת יצהר בשומרון. הרכב כלא בתוכו ילדים כבולים ובן ארי סירב לרדת מהספארון בטענה שחיילי מג"ב פוגעים בילדים קטנים ומפרים זכויות אדם יסודיות. ועד מתיישבי השומרון מסר כי המבנים שנהרסו במאחז נחלת יוסף ליד אלון מורה נבנו מחדש. נזכיר כי מיד לאחר הריסת המבנים הצהיר ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, כי המבנים שנהרסו יוקמו מחדש עוד היום לצפיה בוידאו 

גורם במשמר הגבול מסר לערוץ 7 כי שוטרי מג"ב שפעלו בהפרות הסדר הונחו ע"י מח"ט שומרון לעצור את חבר הכנסת מיכאל בן ארי לאחר שהפריע לכוחות הפועלים, הפר את הסדר ואף נתלה על רכב ספארי צבאית. "לוחמי מג"ב פועלים בשטח בהתאם להנחיות הריבון בשטח תוך שמירה על החוק ואכיפתו", אמר הגורם.

כוחות הביטחון פרצו מוקדם יותר חסימה שהציבו צעירים בצומת יצהר והתכוננו לגרור רכב שחסם את כביש הגישה ליישוב. מספר נערים חסמו בגופם את העליה לכיוון היישוב ובעקבות כך התפתחו עימותים אלימים, במהלכם נזרקו אבנים. כוחות הביטחון עצרו ארבעה נערים. בשעה זו כוחות נוספים עושים את דרכם לאזור.

ערבים הציתו לפני הצהריים את השדות הסמוכים לחוות גלעד, יהודים שהגיעו למקום הותקפו באבנים ע"י ערבים ששהו באזור. אנשי המקום סיפרו לערוץ 7 כי במקום החל להתפתח עימות וידוי אבנים הדדי. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


עיקר הדאגה בימי הבחירות ● וידאו       
צפיות: 1977בוידאו היומי: מדוע החלו המחבלים לחטוף חייל...
צפיות: 949בוידאו היומי: לבנות אך לא להתגרות באומות     
צפיות: 1422התגובות לנאום וולפא: להעמידו לדין           
צפיות: 1276הסכסוך היהודי ערבי ב 5 דקות ● סרט הס...
צפיות: 3841"שר הביטחון עשה תג מחיר על הבית שלי"         
צפיות: 1458צפו בתיעוד: "אתה יכול להיות רגוע, אנחנו מע...
צפיות: 2375פיקוד העורף מציג: מפת אזורי ההתגוננות       
צפיות: 1926"אני אינני מתערב בפוליטיקה"                 
צפיות: 1583ארץ ישראל השלימה                             
צפיות: 1291

.