ח"כ בן-ארי נעצר במאבק נגד הפינוי ● וידאו    צפיות: 2302

הצג וידאו זה באתרך

ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) נתלה במהלך העימותים עם כוחות הביטחון על ספארון של מג"ב בצומת יצהר בשומרון. הרכב כלא בתוכו ילדים כבולים ובן ארי סירב לרדת מהספארון בטענה שחיילי מג"ב פוגעים בילדים קטנים ומפרים זכויות אדם יסודיות. ועד מתיישבי השומרון מסר כי המבנים שנהרסו במאחז נחלת יוסף ליד אלון מורה נבנו מחדש. נזכיר כי מיד לאחר הריסת המבנים הצהיר ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, כי המבנים שנהרסו יוקמו מחדש עוד היום לצפיה בוידאו 

גורם במשמר הגבול מסר לערוץ 7 כי שוטרי מג"ב שפעלו בהפרות הסדר הונחו ע"י מח"ט שומרון לעצור את חבר הכנסת מיכאל בן ארי לאחר שהפריע לכוחות הפועלים, הפר את הסדר ואף נתלה על רכב ספארי צבאית. "לוחמי מג"ב פועלים בשטח בהתאם להנחיות הריבון בשטח תוך שמירה על החוק ואכיפתו", אמר הגורם.

כוחות הביטחון פרצו מוקדם יותר חסימה שהציבו צעירים בצומת יצהר והתכוננו לגרור רכב שחסם את כביש הגישה ליישוב. מספר נערים חסמו בגופם את העליה לכיוון היישוב ובעקבות כך התפתחו עימותים אלימים, במהלכם נזרקו אבנים. כוחות הביטחון עצרו ארבעה נערים. בשעה זו כוחות נוספים עושים את דרכם לאזור.

ערבים הציתו לפני הצהריים את השדות הסמוכים לחוות גלעד, יהודים שהגיעו למקום הותקפו באבנים ע"י ערבים ששהו באזור. אנשי המקום סיפרו לערוץ 7 כי במקום החל להתפתח עימות וידוי אבנים הדדי. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


שנתיים לרצח: סיפורו של שלמה נתיב הי"ד `...
צפיות: 2470צפו: חשיפת ופיצוץ מנהרה שהגיעה לשטח ישראל   
צפיות: 2502בוידאו היומי: לבנות אך לא להתגרות באומות     
צפיות: 1422רבין: לא יהיו קטיושות מעזה ● וידאו     
צפיות: 2461שי גפן בעימות עם מזכ"ל שלום עכשיו ● ...
צפיות: 3374אורי אבנרי חושף: למה השמאל הקיצוני בעד דרע...
צפיות: 1301צפו: חשיפת מנהרת טרור ונשק במסגד בדרום הרצ...
צפיות: 1394'מבט': זעקת הרבי נגד הגיורים ● וידאו   
צפיות: 3286צפו בנס: סיכול מחבל עם חגורת נפץ ליד בית מ...
צפיות: 2625"ונהפוך הוא" בימי עופרת יצוקה ● וידא...
צפיות: 3744

.