הרב וולפא בכניסה לחקירה: לא מפחד ● וידאו    צפיות: 3049

הצג וידאו זה באתרך

פעילי הימין ברוך מרזל והרב שלום דב וולפא נחקרו אחר הצהריים במשטרה בעקבות "טקסי ההוקרה" שאירגנו לחיילי צה"ל שהניפו שלטים נגד פינוי יישובים, בהם אף חולקו פרסים כספיים בסך אלפי שקלים לחיילים הסרבנים ● לצפיה בוידאו 

פעילי הימין ברוך מרזל והרב שלום דב וולפא נחקרו אחר הצהריים במשטרה בעקבות "טקסי ההוקרה" שאירגנו לחיילי צה"ל שהניפו שלטים נגד פינוי יישובים, בהם אף חולקו פרסים כספיים בסך אלפי שקלים לחיילים הסרבנים.
מרזל ו-וולפא הגיעו היום לתחנת משטרת מוריה בירושלים כדי להיחקר על קריאתם לסירוב פקודה. בכניסה לחקירה אמרו השניים כי בכוונתם להגיש תלונה פלילית נגד שר הביטחון אהוד ברק, שעושה לטענתם "שימוש פוליטי בצה"ל".

"לאנשי השמאל נותנים כבר שנים להשתולל"

"אני באמצעותכם פונה לעם ישראל", אמר הרב וולפא למצלמת חדשות 2 באינטרנט, "ומודיע לכם שעל פי החוק, ולא רק על פי התורה חייבים, לסרב לפקודה בלתי חוקית בעליל. הפקודה לגרש את יהודים מארץ ישראל או להרוס את נחלתם היא פקודה בלתי חוקית וחייבים לסרב לה".

"זו רדיפה פוליטית בזמן שלאנשי השמאל כבר שנים נותנים להשתולל ולא חוקרים אותם", הוסיף מרזל. "עמוס עוז ויוסי שריד וכל השמאל הקיצוני הזה לא נחקרו אף פעם על זה שהם אמרו שיסרבו פקודה".

מרזל הדגיש כי "אנחנו נקראים פה לחקירה רק בגלל שאנחנו אנשי ימין דתיים, וזה מה שמתעסקים בו אנשי השמאל הקיצוני שהשתלטו על הפרקליטות ועל מערכת המשפט: הם רודפים אותנו אבל אנחנו לא נירתע ולא מפחדים". 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


כשחב"ד הפילו את נתניהו                       
צפיות: 2305צה"ל שיחרר קטע וידאו מזירת הקרבות ● ...
צפיות: 4827התיעוד הדרמטי של חיסול המחבלים               
צפיות: 1398הפתרון של הרבי למצב המדיני ● וידאו     
צפיות: 825השליח מציג "נאום באו"ם" ● וידאו       
צפיות: 1101שנתיים לרצח: סיפורו של שלמה נתיב הי"ד `...
צפיות: 2470הד תקשורתי למענקי המטה ● וידאו         
צפיות: 902פיגוע בירושלים - צפו בוידאו מרגעי האימה     
צפיות: 2863מודל הטרנספר של פייגלין - לאור דברי הרבי •...
צפיות: 646מבט מבפנים: כוחות צה"ל תוקפים מנהרת טרור     
צפיות: 1655

.