ערוץ 2 על הכוכב האמיתי של הדינר ● וידאו    צפיות: 2787

הצג וידאו זה באתרך

ערוץ 2 מדווח: הרבה אישים בכירים ומפורסמים היו אמש בערב החגיגי שנערך באולמי "סיטי טאוור" ברמת גן, לרגל יום הולדתו של מייסד חסידות חב"ד. אלי יצפאן הנחה, שר המשפטים יעקב נאמן בירך, וכך גם חתן פרס נובל הפרופסור ישראל אומן והרב הראשי לשעבר ישראל מאיר לאו. אבל בין מאות המוזמנים, הכוכב המרכזי היה בן פחות משלוש. הילד מוישי הולצברג הגיע יחד עם סבא וסבתא שלו, שהפכו עבורו אבא ואמא, אחרי ששני הוריו - גבי וריבקי הולצברג - שליחי חב"ד להודו, נרצחו במתקפת הפיגועים בבומביי ● לצפיה בוידאו 

אבל כל הערב הייתה לצדו גם מי שהיא הרבה יותר ממטפלת עבורו, סנדרה שהצילה אותו אז מידי המחבלים. לאחרונה היא קיבלה הארכה נוספת לאשרת השהייה שלה והיא נשארת בארץ לצדו של מוישי.

שיא הערב היה השיר "תחזיק חזק עלה קטן שלי", אותו הקדיש הזמר אברהם פריד למוישי הקטן, אך בשל השעה המאוחרת - הכוכב עצמו נרדם. "הוא (מוישי) עדיין חש את הדברים, את הכאב", מספר סבו של מוישי, הרב שמעון רוזנברג. "מדי פעם הוא שואל על ההורים, בפרט כשמגיעים לימי שבת וחג".

בקרוב תמנה שנה לפיגוע הרצחני. סבא וסבתא של מוישי ממעטים לצאת לאירועים פומביים. הם מעדיפים שמוישי יגדל כילד רגיל ומודעים לכך שבכל מקום, כמו באירוע אתמול, מצלמים אותו וניגשים אליו.

חסידות חב"ד אמנם חגגה כאן אמש את ימי הבראשית שלה שהחלו לפני למעלה ממאתיים שנים, אבל באוויר ריחפו אמש רוחות הרבה יותר אקטואליות. הערב נועד גם להביע תמיכה בפעילות חב"ד רמת אביב, על רקע המתח הדתי חילוני שהתעורר שם בתקופה האחרונה. 






מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


השלוחים מתכוננים לקראת הגאולה               
צפיות: 1312



ערבים עוקרים מזוזות בירושלים                 
צפיות: 2324



הדלקה מרגשת בבית חב"ד בבומביי ● וידא...
צפיות: 1141



חשיפה תקשורתית לפסק הרבנים בצפת ● וי...
צפיות: 1406



מצמרר: זעקה לגאולה מעל הקבר הפתוח ● ...
צפיות: 1604



השמחה שלאחר האסון ● לצפיה             
צפיות: 1891



ערוץ 7: השלוחים מאהיבים את מצוות השופר על ...
צפיות: 875



"גבי ורבקי: בנכם מוישי מתגעגע" ● ויד...
צפיות: 2073



שיר השלוחים ● לצפייה                   
צפיות: 4544



שידוך על גלגליות ● וידאו               
צפיות: 5435





.