ערוץ 2 על הכוכב האמיתי של הדינר ● וידאו    צפיות: 2786

הצג וידאו זה באתרך

ערוץ 2 מדווח: הרבה אישים בכירים ומפורסמים היו אמש בערב החגיגי שנערך באולמי "סיטי טאוור" ברמת גן, לרגל יום הולדתו של מייסד חסידות חב"ד. אלי יצפאן הנחה, שר המשפטים יעקב נאמן בירך, וכך גם חתן פרס נובל הפרופסור ישראל אומן והרב הראשי לשעבר ישראל מאיר לאו. אבל בין מאות המוזמנים, הכוכב המרכזי היה בן פחות משלוש. הילד מוישי הולצברג הגיע יחד עם סבא וסבתא שלו, שהפכו עבורו אבא ואמא, אחרי ששני הוריו - גבי וריבקי הולצברג - שליחי חב"ד להודו, נרצחו במתקפת הפיגועים בבומביי ● לצפיה בוידאו 

אבל כל הערב הייתה לצדו גם מי שהיא הרבה יותר ממטפלת עבורו, סנדרה שהצילה אותו אז מידי המחבלים. לאחרונה היא קיבלה הארכה נוספת לאשרת השהייה שלה והיא נשארת בארץ לצדו של מוישי.

שיא הערב היה השיר "תחזיק חזק עלה קטן שלי", אותו הקדיש הזמר אברהם פריד למוישי הקטן, אך בשל השעה המאוחרת - הכוכב עצמו נרדם. "הוא (מוישי) עדיין חש את הדברים, את הכאב", מספר סבו של מוישי, הרב שמעון רוזנברג. "מדי פעם הוא שואל על ההורים, בפרט כשמגיעים לימי שבת וחג".

בקרוב תמנה שנה לפיגוע הרצחני. סבא וסבתא של מוישי ממעטים לצאת לאירועים פומביים. הם מעדיפים שמוישי יגדל כילד רגיל ומודעים לכך שבכל מקום, כמו באירוע אתמול, מצלמים אותו וניגשים אליו.

חסידות חב"ד אמנם חגגה כאן אמש את ימי הבראשית שלה שהחלו לפני למעלה ממאתיים שנים, אבל באוויר ריחפו אמש רוחות הרבה יותר אקטואליות. הערב נועד גם להביע תמיכה בפעילות חב"ד רמת אביב, על רקע המתח הדתי חילוני שהתעורר שם בתקופה האחרונה. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


תולדות אברהם יצחק: ס"ת לע"נ הקדוש מבית חב"...
צפיות: 2079CNN: חב"ד בהודו לא מפחדים ● וידאו     
צפיות: 1599תגובת הערבים על 7 מצוות                     
צפיות: 1138"אנחנו מרגישים שזו הצלת נפשות" ● ויד...
צפיות: 1497הרופא ההודי שהתגייר התחתן בחברון ● ו...
צפיות: 2201המלך המשיח - ב'                             
צפיות: 1451רק התמונה נותרה שלמה משקיפה על ההרס ●...
צפיות: 2253צפו: כך פוצח שוד התפילין הגדול ● ויד...
צפיות: 3548CNN: הצצה לחיי חסיד                         
צפיות: 2995המוזיקה ככלי להגיד שהרבי משיח               
צפיות: 2112

.