תיעוד נדיר: ירי רקטות, מטרים ממלון בלב עזה    צפיות: 1446

הצג וידאו זה באתרך

 

במהלך כל 29 ימי מבצע "צוק איתן" אמר צה"ל שוב ושוב כי הרקטות שמשוגרות מרצועת עזה נורות מאזורים אזרחיים, ובהם בתי חולים ובתי ספר. אבל התקשורת הזרה ששהתה בעזה לא ראתה או לא דיווחה על כך. כעת גם כתב הודי מספר: "ליד המלון שלנו ראיתי מצבור רקטות, ובהמשך גם שיגורים". 

הסרטון ההודי צולם ביומיים האחרונים על ידי רשת NDTV ההודית, ופורסם לאחר עזיבתם את עזה. "משהו ממש מסתורי קורה כאן. הוקם כאן אוהל כחול, שכנראה מתחתיו יש משגר של חמאס", תיאר הכתב בתחילת הסרטון. "ראינו שלושה גברים הולכים פעם אחר פעם מסביב לאוהל, לפעמים עם כבלים. שעה לאחר מכן הם הופיעו שוב, פירקו את האוהל, החליפות את בגדיהם והלכו. תמיד עלתה השאלה איך חמאס מצליח לשגר רקטות. מסתבר שהוא מסתיר זאת מתחת לאוהל".

לדבריו, כבר לפני כן המלון בעזה שבו שהו אנשי רשת השידור פונה, לאחר שצה"ל העביר התרעה שהאזור יופצץ. "זה אמנם לא קרה, אבל אם תשוגר רקטה זה בטוח יקרה", הוא העריך אתמול והזכיר כי האזור מיושב בצפיפות, ובו מלונות רבים. אחר כך דיווח כי האוהל אכן הוסר, והמשגר התגלה.

הכתבה באתר ההודי מסתיימת בהסבר שהיא פורסמה רק לאחר שהצוות עזב את רצועת עזה. "חמאס לא התייחס בחיוב לדיווחים על ירי רקטות. אבל בדיוק כמו שדיווחנו על תוצאות ההרסניות של המתקפה הישראלית נגד האוכלוסייה הישראלית בעזה, חשוב באותה מידה לדווח כיצד חמאס מסכן אזרחים רבים בכך שהוא יורה רקטות מלב אזורים מיושבים".

 






מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


נחל'ה רוקדת: כך זה נראה ● וידאו       
צפיות: 1037



"מאז שנכנסת לכפ"ח אתה יכול להכנס לכל מקום"   
צפיות: 1807



גירוש גוש קטיף                               
צפיות: 15995



צפו: ההודעה המפתיע של משטרת ניו יורק         
צפיות: 2000



בזיון: תוצאות הוראות הפתיחה באש ● וי...
צפיות: 4424



משפחות שכולות לרה"מ: "אתה משחרר את רוצחי י...
צפיות: 2222



מצוקת החניה ומסר ההשגחה הפרטית ● ויד...
צפיות: 6093



ביצוע לפרק ל"ב בתניא ● להאזנה         
צפיות: 1035



המנורה האמיתית מול המנורה בשער טיטוס         
צפיות: 1797



לאן רץ ליפא רגע לפני כל נדרי? ● וידא...
צפיות: 4926





.