הבכי של מוישי, ההבטחה של האבא ● וידאו    צפיות: 1351

הצג וידאו זה באתרך

הבוקר התקיים בבית חב"ד במומבאי טקס זיכרון לנרצחים ממתקפת הטרור, לקראת הטסתן ארצה של הגופות והבאתן לקבר ישראל. בטקס, בו השתתפו יותר מ-‏100 חברי הקהילה היהודית בעיר, אנשי הקונסוליה וחברים נוספים, נשאו דברים הרב שמעון רוזנברג, אביה של ריבקי ז"ל, שליחת חב"ד ורעייתו של הרב גבי הולצברג ז"ל, שנרצחו בפיגוע. כשצופים במראות, אי אפשר שלא להצטרף לבכיו של מוישי הקטן המחפש את הוריו, או כשרואים את הרב רוזנברג מבטיח מתוך דמעות להמשיך את השליחות במקום ● לצפיה בוידאו 

הרב רוזנברג ספד לבתו ולחתנו בדמעות, ונכדו הקטן מוישי שניצל בנס ממוות, החל לבכות בעקבותיו ופרץ בקריאות ממושכות "אמא, אמא" במשך דקות ארוכות. מוישי הקטן עדיין אינו מבין מדוע אמא לא נמצאת עימו יותר.הוא לא מפסיק לחפש את הוריו בעיניו, והמחזה קורע לב. רבים מהנוכחים בטקס לא יכלו לעצור את דמעותיהם.

ב"תושייתה הרבה הצילה סנדרה את חיי נכדי, לולא היתה תופסת אותו - הוא לבטח היה נרצח", אמר הסב שמעון רוזנברג בהתרגשות."בעזרת השם אנחנו נמשיך את הדרכך שלהם בבית חב"ד. את הדרך של הרבי. אני ואשתי נמשיך בפעילות שלהם, וכשהילד מוישי יגדל, הוא ימשיך", אמר הסב בקול חנוק מבכי.

שגריר ישראל בהודו, מרק סופר, אמר בטקס כי "מדינת ישראל לא תשקוט כל עוד ישראלים ויהודים בעולם נטבחים רק משום שהם יהודים. נמשיך לעבוד עם ההודים ועם יתר המדינות בעולם בשביל למנוע מקרים כאלה בעתיד". 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


נתניהו השתתף במשדר לע"נ השלוחים ● וי...
צפיות: 2232שיר השלוחים ● לצפייה                   
צפיות: 4544בלעדי: גבי ורבקי מספרים על השליחות           
צפיות: 2689בקרוב תוסר הזהרת המסע בהודו ● וידאו   
צפיות: 1049"גבי ורבקי: בנכם מוישי מתגעגע" ● ויד...
צפיות: 2073המשלחת מתכוננת ליציאה להודו ● וידאו   
צפיות: 1378כך ניצלתי מהתופת בבית חב"ד ● וידאו     
צפיות: 1373אימה בבית חב"ד ● וידאו                 
צפיות: 1396אמונה ותקווה עד לרגע האחרון ● וידאו   
צפיות: 1080הניגון של אנשי זק"א בבית חב"ד ההרוס ●...
צפיות: 1214

.