התאחדות החסידים - סיפורו של ארגון ● וידאו    צפיות: 635

הצג וידאו זה באתרך

 

לקראת יום ההתקשרות אנו שמחים להעלות תיעוד וידאו המספר את סיפורו של ארגון 'התאחדות החסידים' שחרט על דגלו את העמידה על משמר ההתעוררות לחיזוק וליבוי אש האהבה וההתקשרות לרבי מלך המשיח. 

זהו גם הזמן המתאים לקיים את רצונו הק' של הרבי בקשר עם יו"ד שבט "ירים כל אחד תרומה להענינים השייכים לנשיאנו, הוא כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ, בעד עצמו ובעד כל אחד מבני ביתו שיחיו" ולהצטרף לאחד ממסלולי התרומה לפעולות הארגון.  
בהנהגות ליום ההילולא יו"ד שבט כותב הרבי: "בבוקר קודם התפלה ירים כל אחד תרומה להענינים השייכים לנשיאנו, הוא כ"ק מו"ח אדמו"ר הכ"מ, בעד עצמו ובעד כל אחד מבני ביתו שיחיו, וכן קודם תפלת מנחה". 
 
בערב יו"ד שבט - עצור לרגע וחשוב על ארגון התאחדות החסידים הפועל כל השנה ב"ענינים השייכים לנשיאנו" – פירסום והפצת המכתב כללי ונבואת הגאולה בעיתונות, תעמולה והתעוררות לנסיעה לרבי, החדרת חיות וחסידשקייט בקיום וחיזוק הוראות הרבי, חגיגות ימי הרבי ה' טבת-כ"ח סיון, שטורעם ב'מבצעים' לקבלת פני משיח, ועמידה על משמר ההתעוררות להתקשרות אמיתית לרבי מלך המשיח.
 
זה הזמן לקיים את רצונו הק' והצטרף לאחד ממסלולי התרומה לפעולות הארגון! שמות התורמים יוזכרו לברכה ליד חדרו הק' של הרבי מלך המשיח ביום ראשון י"א שבט.
 
לתרומה חייג: 0548497708 שלוחה 2, או באמצעות דף התרומה המאובטח. להעברה בנקאית: בנק פאג"י סניף 188 חשבון ‎409-441236‏ ע"ש התאחדות החסידים
 

מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


הצצה לסדנת מדיטציה חסידית ● וידאו     
צפיות: 2703בן-ארי חנך חדרי ניתוח חדשים לבריתות χ...
צפיות: 715מוזיאון הילדים מציג: הגירסא הניידת ●...
צפיות: 2726תלמוד תורה - אור מנחם                       
צפיות: 68816 שנות מצוינות באוסטרליה ● וידאו מר...
צפיות: 833ישיבת חב"ד רמת אביב - קליפ                   
צפיות: 1764סליחה, איך מגיעים לבית חב"ד? ● וידאו   
צפיות: 2416בזכותם הילד לא רעב בביה"ס ● וידאו     
צפיות: 2187שר התקשורת: האתר החדש מקצועי ומרשים ●...
צפיות: 929'יד ביד' לעזרת שלוחי הרבי                   
צפיות: 1419

.