קרית מלאכי מתכוננת לקאסם ● וידאו    צפיות: 1757

הצג וידאו זה באתרך

הקאסמים מתקרבים לקרית מלאכי. חשיפת חב"ד אינפו על כך שבקרית מלאכי הוצבה מערכת התראה "צבע אדום" מפני טילים מרצועת עזה, הגיעה לכלי התקשורת וצוות של ערוץ 7 הגיע היום לקרית מלאכי וראיין את תושבי העיר ביניהם הרב יוסף הרטמן ושי גפן מנכ"ל המטה להצלת העם והארץ שקישרו בין הקאסמים לגירוש מגוש קטיף ופינוי בית השלום בחברון. בכתבה נראו העלונים שחילק פיקוד העורף, הקורא לתושבים להתכונן לטילים, ונראה הלך הרוחות בעיר, החושש מהפיכת המקום לשדרות נוספת ● לצפיה בוידאו 

גלי צה"ל מדווח:

פיקוד העורף החל לחלק עלונים בנושא הערכות לירי רקטות קסאם גם ביישובים מרוחקים יחסית מרצועת עזה - אשר עד כה לא נפגעו מהירי, כגון קריית-גת, קריית-מלאכי ואשדוד: "בעקבות האפשרות כי הרקטות יגיעו גם לאיזור מגוריך, קיימת חשיבות רבה להכנתך והכנת משפחתך", נכתב בעלון

האם ישראל מעריכה כי בקרוב ישגורו מטחי רקטות גם לעבר קריית-גת, קריית-מלאכי ואשדוד? פיקוד העורף החל לחלק היום (א') עלוני מידע בנושא "הערכות לירי רקטות קסאם" לתושבי איזורים מרוחקים יחסית מרצועת עזה - אשר עד כה לא נפגעו מהירי.

"בשנים האחרונות יישובים בדרום הארץ מתמודדים עם ירי רקטות מרצועת עזה", נכתב בעלון, "בעקבות האפשרות כי הרקטות יגיעו גם לאיזור מגוריך, קיימת חשיבות רבה להכנתך והכנת משפחתך להתמודדות עם קשיים אלה".

חלוקת העלונים מתבצעת על רקע ההערכות שהשמיעו בעבר גורמי ביטחון, לפיהן בידי חמאס רקטות המסוגלות להגיע לטווח של למעלה מ-‏20 קילומטרים לתוך שטחי ישראל.


חדשות מחלקה ראשונה מדווחים:

בצה"ל מעריכים כי בידי ארגוני המחבלים ברצועת עזה רקטות וטילים המסוגלים לפגוע בערים אשדוד, קריית מלאכי ורהט. עד היום הייתה העיר אשקלון הזירה הצפונית ביותר של פגיעת הטילים הפלשתינים.

בסוף השבוע האחרון קיבלו תושבי קריית מלאכי עלונים של פיקוד העורף המדריכים כיצד יש להתגונן מפני ירי רקטות. בעלונים, תחת הכותרת "היערכות המשפחה שלי לירי רקטות", נקראים התושבים להכין את משפחותיהם להתמודדות עם איום הירי.

"ירי הרקטות מעמיד אותך ואת בני משפחתך בפני קשיים שאינכם מכירים מחיי היום-יום. הירי עלול להתרחש בכל שעות היממה ולעיתים אף יכול להיווצר מצב בו ילדיך יידרשו להתמודד עם האיום כשהם אינם איתך", נכתב בעלונים.

במרכז המידע של פיקוד העורף אישרו כי העלונים חולקו בקריית מלאכי ואמרו ל-News1 שבתדרוכים עדכניים שנערכו בצה"ל נמסר כי הערים אשדוד בצפון, רהט במזרח וקרית מלאכי בצפון-מזרח נמצאות בטווח הירי. בתשובה לשאלה האם מדובר באיום קונקרטי ומיידי אמרו: "פיקוד העורף לא מחלק עלונים סתם כך".

 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


ישי בן השנתיים בכה: איפה אבא? ● שחזו...
צפיות: 3215השליח מציג "נאום באו"ם" ● וידאו       
צפיות: 1101גיור ללא קבלת מצוות אינו גיור כלל! ●...
צפיות: 852הרבי מסביר 'איך לדבר עם האמריקאים' ●...
צפיות: 2711שמאל, סירוב פקודה, נוער הגבעות ● ויד...
צפיות: 6045הרב וולפא מעורר סערה: "דין אולמרט לגרדום!"   
צפיות: 1327צפו בתיעוד: "אתה יכול להיות רגוע, אנחנו מע...
צפיות: 2375כך מתכונן נתניהו להחריב את גבעת האולפנה     
צפיות: 1312איתור מנהרה על ידי כוח גבעתי ● וידאו   
צפיות: 2144הסכסוך היהודי ערבי ב 5 דקות ● סרט הס...
צפיות: 3841

.