מה הקשר בין י"ט כסלו לשלימות הארץ? וידאו    צפיות: 938

הצג וידאו זה באתרך

ערוץ 7 מדווח: ספר חדש מרתק וייחודי לקראת חג הגאולה י"ט כסלו המצויין בעולם החסידי ובחסידות חב"ד כיום שחרורו של רבי שניאור זלמן מליאדי מייסד חסידות חב"ד. מנכ"ל תנועת 'ארץ ישראל שלנו' ר' שי גפן מספר כי הספר "פדה בשלום" הוא ספר ייחודי הכולל לראשונה  את כל פרטי סיפור שני מאסריו של בעל התניא וגאולתו. הספר יצא לאור בפורמט מהודר, ומותאם לכל גווני הציבור במטרה להחדיר ולהעמיק את סיפור הגאולה לכל שכבות העם. 

ספר חדש מרתק וייחודי לקראת חג הגאולה י"ט כסלו המצויין בעולם החסידי ובחסידות חב"ד כיום שחרורו של רבי שניאור זלמן מליאדי מייסד חסידות חב"ד.

מנכ"ל תנועת 'ארץ ישראל שלנו' ר' שי גפן מספר כי הספר "פדה בשלום" הוא ספר ייחודי הכולל לראשונה  את כל פרטי סיפור שני מאסריו של בעל התניא וגאולתו. הספר יצא לאור בפורמט מהודר, ומותאם לכל גווני הציבור במטרה להחדיר ולהעמיק את סיפור הגאולה לכל שכבות העם.

סיפור המאסר והגאולה לוקט מתוך עשרות ספרים, שנשענים על מקורות נאמנים שעברו מדור לדור על ידי אדמו"רי חב"ד וחסידים מדורות הקודמים, וכן מתוך חומרי החקירה שהתגלו בשנים האחרונות. בגוף הספר הובאו צילומי קטעים מעדויות וחקירות ומסמכים שונים מתיק החקירה.

הספר פדה בשלום כולל תשעה פרקים, הן על המאסר הראשון והשני, תולדות האדמו"ר הזקן, תנועת החסידות וההתנגדות, המאסר הראשון, הגאולה, חג י"ט כסלו, המאסר השני, הגאולה בשלבים, הפגישות של בעל התניא עם רבני המתנגדים לאחר מאסרו  ומסמכי המאסר.

הספר נקרא פדה בשלום על שם הפסוק בתהילים "פדה בשלום נפשי", שקרא בעל התניא בעת שהובא בפניו בשורת השחרור. הספר יוצא לאור על ידי מכון 'באהלי צדיקים' במלאות 210 שנים למאסרו השני של בעל התניא  בשנת תקס"א. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


יש יהודים בקזחסטן                           
צפיות: 888"אנחנו מרגישים שזו הצלת נפשות" ● ויד...
צפיות: 1497צרפת: בקבוקי תבערה לעבר בית חב"ד ● ו...
צפיות: 811"חווית אקסודוס"                             
צפיות: 1106שנאת חינם: ליטאים מכים רב חב"די ● וי...
צפיות: 2653מה חב"דניק משיב כשהוא נשאל על הבחירות?       
צפיות: 4704י"ט כסלו תשס"ז בתל אביב                     
צפיות: 372האירנים: מה דעתו של הרבי בנושא שלימות הארץ...
צפיות: 1845סוחר הסמים שהפך למפיץ חסידות ● וידאו   
צפיות: 3871הרב קופצ'יק משחזר את רגע הפיצוץ ● וי...
צפיות: 2607

.