מה הקשר בין י"ט כסלו לשלימות הארץ? וידאו    צפיות: 938

הצג וידאו זה באתרך

ערוץ 7 מדווח: ספר חדש מרתק וייחודי לקראת חג הגאולה י"ט כסלו המצויין בעולם החסידי ובחסידות חב"ד כיום שחרורו של רבי שניאור זלמן מליאדי מייסד חסידות חב"ד. מנכ"ל תנועת 'ארץ ישראל שלנו' ר' שי גפן מספר כי הספר "פדה בשלום" הוא ספר ייחודי הכולל לראשונה  את כל פרטי סיפור שני מאסריו של בעל התניא וגאולתו. הספר יצא לאור בפורמט מהודר, ומותאם לכל גווני הציבור במטרה להחדיר ולהעמיק את סיפור הגאולה לכל שכבות העם. 

ספר חדש מרתק וייחודי לקראת חג הגאולה י"ט כסלו המצויין בעולם החסידי ובחסידות חב"ד כיום שחרורו של רבי שניאור זלמן מליאדי מייסד חסידות חב"ד.

מנכ"ל תנועת 'ארץ ישראל שלנו' ר' שי גפן מספר כי הספר "פדה בשלום" הוא ספר ייחודי הכולל לראשונה  את כל פרטי סיפור שני מאסריו של בעל התניא וגאולתו. הספר יצא לאור בפורמט מהודר, ומותאם לכל גווני הציבור במטרה להחדיר ולהעמיק את סיפור הגאולה לכל שכבות העם.

סיפור המאסר והגאולה לוקט מתוך עשרות ספרים, שנשענים על מקורות נאמנים שעברו מדור לדור על ידי אדמו"רי חב"ד וחסידים מדורות הקודמים, וכן מתוך חומרי החקירה שהתגלו בשנים האחרונות. בגוף הספר הובאו צילומי קטעים מעדויות וחקירות ומסמכים שונים מתיק החקירה.

הספר פדה בשלום כולל תשעה פרקים, הן על המאסר הראשון והשני, תולדות האדמו"ר הזקן, תנועת החסידות וההתנגדות, המאסר הראשון, הגאולה, חג י"ט כסלו, המאסר השני, הגאולה בשלבים, הפגישות של בעל התניא עם רבני המתנגדים לאחר מאסרו  ומסמכי המאסר.

הספר נקרא פדה בשלום על שם הפסוק בתהילים "פדה בשלום נפשי", שקרא בעל התניא בעת שהובא בפניו בשורת השחרור. הספר יוצא לאור על ידי מכון 'באהלי צדיקים' במלאות 210 שנים למאסרו השני של בעל התניא  בשנת תקס"א. 


מהדורה קלה - לשמירה-בשם ...
לשמירה במחשב:
יש ללחוץ קליק ימני ו"שמירה בשם"

להורדה:
גרסת וידאו

להורדה:
גרסת אודיו


"השליחות שלי היא לשיר על משיח" ● ויד...
צפיות: 3829הרב זלמן נוטיק מתוועד ב'מבט'                 
צפיות: 1189ערוץ 7 על שיירת הטנקים ● וידאו         
צפיות: 1939מה שלמדתי בבית חב"ד בפושקר                   
צפיות: 923היתה השריפה - כעת מחכים לעושר ● וידא...
צפיות: 941התקשורת מדווחת: חמ"ל חב"ד פועל בסופה         
צפיות: 872התקשורת מדווחת: 90 שנה ל"מלך המשיח" ●...
צפיות: 1571400 לפטירת המהר"ל: היהדות חיה בפראג ●...
צפיות: 1366"ידעתי שחב"ד לא יתנו לי למות בכלא" ●...
צפיות: 2429תמונות הרבנים - המצאה של חב"ד ● וידא...
צפיות: 1667

.