chabad info | חב''ד אינפו
 שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

הבחירה שלי!!!

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> על דעת הקהל
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מ. שניאורסאהן
אורח

הודעהנשלח: ב' 04 18, 2016 5:38 pm    
כותרת הודעה:
הבחירה שלי!!!
תגובה עם ציטוט

אתמול בערב החלטתי לצאת מהגלות לשעה קלה,
הנחתי לעבודות הבית, השארתי הוראות לבנותי ונסעתי לכנס הקהל שהתקיים בנוקייה בתל אביב.
קרוב ל6000 נשים וגברים חסידי חב״ד. (בהפרדה מלאה כמובן)
על ידי השמאלית ענדתי סרט ורוד (של ההפקה) וישבתי שם בקונטרול עם עוד עיתונאיות עילעלתי בליין-אפ של הדוברים והשרים באירוע ובעיקר התבוננתי סביבי בניסיון להבין מה קורה לחב״ד -של שני עשורים ויותר לאחר ג׳ תמוז תשנ״ד.
י׳א ניסן יום הולדתו של הרבי היה מאז ומעולם יום מסוגל לברך ולהתברך.
על הבמה עמד הרב אופן משפיע ורב חשוב בחב״ד ואמר: ״רוצים לנצל את ההזדמנות הזאת במעמד הקהל כולנו מתאחדים בברכה לרבי״
הרבי הוא הרי האבא האמיתי שלנו ומעניק לנו את הנשמה שלנו וגם חיי מזוני ורווחי...
שליח מכובד נוסף הרב פבזנר מפריז ביקש גם הוא שהרבי יתגלה...
ועוד ועוד שליחות ושליחים כאבו את מר הגלות וניסו לרגע קט אחד לחיות את טעמה המתוק של הגאולה.
מיטב הזמרים החסידים הלהיבו את קהל האלפים בשירה ובריקודים של ניגונים חסידים עתיקי יומין ובאמת הייתה באולם אווירה שמחה ומאוחדת.
מתוך אותה הרגשה ובניגוד מוחלט לכללי הפוליטיקה המקובלת צייצתי בטוויטר על הימצאותי בחגיגה של הרבי ובאותו הרגע התחילה החגיגה האמיתית!!!
מבול של אס אם אסים זועמים בעיקר מעיתונאים המשויכים לזרם אנטי משיחסטי בחבד והם כולם כאחד הביעו בבוטות את דעתם על החוצפה, היו שקראו לזה הטיפשות שלי, להגיע לכנס הקהל של אלו הלוחמים ברבי.
ואני אומרת לכל אותם צדקנים
ש6000 איש החוגגים יום הולדת לרבי שלי אינם לוחמים בעיניי, גם אם דרכם שונה משלי, נקודה! בעיניי דווקא מי שהחליט כי בידייו הכוח לפרש את הרבי ולדבר בשמו באופן בלעדי, הוא הלוחם ברבי ובמישנתו והוא זה המחבל באחדות!!
מאז ומעולם הפילוג היה לנו לרועץ ולמרות שאנו מבינים כי זוהי הגלות שלנו אנו ממשיכים ללבות סיפורי מי נגד מי... ספרדים נגד אשכנזים, אנטי משיחיסטיים נגד משיחסטים, מתנגדים נגד חסידים, חרדים נגד חילוניים, שחורים אל מול לבנים, צפונים נגד פריפריה ועוד...
במילים אחרות קוראים לזה מתנשאים!!!
אותם אלה המרגישים גדולים רק אם הם מקטינים מישהו אחר הם אלה הזורעים שנאה ומונעים את האחדות בעם!!!
בשיחות של הרבי שאני לומדת הוא מדבר על כך שיש לאהוב כל יהודי באשר הוא!
על הגאולה שתגיע מתוך אחדות ומדבר על פלגנות על העוסקים בפוליטיקה כמזיני הגלות ומתנגדי השלום.
הגיע הזמן שיציאת מצריים תהפוך מהגדה למציאות! לא?! הגיע הזמן שנהיה אנשים טובים יותר, סובלניים יותר, מקבלים יותר, ואין זמן טוב יותר מהרגע הזה לשים את המחלוקות הפילוג והמריבות בצד, להתבונן היטב לכל יהודי בעיניים ולקבל איש את רעהו באהבה, אחווה ושלום, גם ובעיקר אם הוא שונה ממני.
הגלות היא פירוד לבבות והגאולה היא אחדות, כך אמר הרבי ואני בוחרת לקיים את מישנתו!!!
חזור למעלה
ההולך לדרכו
אורח

הודעהנשלח: ה' 03 02, 2017 3:23 am    
כותרת הודעה:
ממש מרגש..דמעתי מהוידוי...
תגובה עם ציטוט

נו באמת...הגברת הנכבדה כותבת ואומרת זאת בפורומים ש"'קרובים לדעתך" או רק היכן שנוח? בריש גלי? במלכת המדבר?
לא למרוח בבקשה. לומר האמת בקול גדול וצלול גם אם הגברת חושבת שהיא ח"ו "תנזק" חברתית
אז נדע שעוד צעד לביאת המשיח נעשה
ושיהיו בשורות טובות ממ"ש
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> על דעת הקהל כל הזמנים הם שעון ארץ הקודש (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה
אתה יכול להעלות קבצים בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה