מחבר הודעה
א' חשאי
הודעהנשלח: שבת 11 16, 2019 10:46 pm    כותרת הודעה: נו, באמת...

אין עניין להוציא את הדברים מפורפורציות עוד לפני שחקרת את העובדות.

ברר קודם כל את מטרות הקרן לידידות, ברר איזה רבנים נשאלו ע"י מנהלי ,,כולל חב"ד'' לפני שלקחו תרומה מהקרן המדוברת, ברר את פסק הרבנים, את הטעם, ואחר תצא בהצהרות מרחיקות לכת.

(איני בקי לגמרי בכל הפרטים (לי, בניגוד אליך, זה גרם של לצאת בהצהרות חוצבות להבות חסרות תוכן), אך הבנתי כי מנהלי הכולל שאלו את הרב לנדא ע"ה, רבא"ד ב"ב, על לקיחת כסף מהקרן לידידות, והוא אישר אותן. ונימוקו עימו. ניתן להשיג בקלות את מספרו של ר' מענדי בלויא העומד בניהול הכולל ולברר את העובדות לאשורן)
מישהו שאיכפת לו
הודעהנשלח: שבת 11 16, 2019 9:33 pm    כותרת הודעה: תשובה

באיזה זכות מגדיר אתה את הקרן לידידות כמסיונרים, נכון שהם אוספים כסף מגויים היפך ההלכה, אבל כמסיונרים? באיזה זכות?
ובנוגע לכולל חב"ד באופן ספייציפי להווי ידוע שכל חלוקה או פעולה שנעשית על ידם בשיתוף הקרן לידידות קיבלה אישור מפורש שאין בזה שום בעיה עפ"י הלכה מהרב לנדא ע"ה והרב מרדכי אליהו ע"ה.
ומה הרבי היה אומר ע"ז? היות וכל הבעיה שיש עם כספי הקרן לידידות זה בעיה הקשור עם הלכה ולא עם מסיון (שזה שטויות והבלים שאתה ברוב חוצפתך המצאת), אז לדעתי מענה הרבי היה שיש להתייעץ עם רב, ונראה לי שהרב לנדא והר אליהו הם רבנים שאפשר לסמוך עליהם בהחלט..
אם אתה סבור אחרת אז מעניין אותי לדעת איזה כשרות אתה כן מכניס אליך הבית? אם אפילו על הרב לנדא ע"ה אתה לא סומך.
יעקב גאון
הודעהנשלח: ה' 09 29, 2016 11:59 pm    כותרת הודעה: מסיונרים בשיתוף כולל חב"ד

ב"ה
השבוע הגיעו חבילות לחג של כולל חב"ד לקהילתנו. ולתדהמת רבים הופיע על הקרטון לוגו וכיתוב "בסיוע הקרן לידידות" להוי ידוע שזוהי קרן של נוצרים התורמים לצורך..."וחסד לאומים חטאת".
מה הרבי היה אומר על זה? היתכן?! להאכיל משפחות אנ"ש בכספי מסיונרים?!
ואין פוצה פה ומצפצף....
לא הכל מוכרים עבור כסף!

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group