קלינאית תקשורת באזור רחובות במחירים מיוחדים לאנ"ש!

לוח מיוחד לתחומי החינוך.
ייעוץ אבחון וטיפול ע"י אנשי מקצוע.

קלינאית תקשורת באזור רחובות במחירים מיוחדים לאנ"ש!

הודעהעל ידי יעל » ה' דצמבר 13, 2007 10:05 pm

ב"ה
קלינאית תקשורת בעלת תואר מאוניברסיטת חיפה בהפרעות בתקשורת מציעה שרותיה לאנ"ש.
עוסקת בתחומי שפה, דיבור, היגוי, גמגום,קול,למידה,אכילה ותקשורת-מציעה מחירים אטרקטיבים ומיוחדים לאנ"ש.(על פי הוראת הרבי מה"מ שליט"א).בפרט לבתי ספר או מוסדות שמעונינים.עדיפות לאזור רחובות.או בקליניקה פרטית בגדרה.
לפרטים:
יעל 0524248486 (ניתן להשאיר הודעה במידה ואין מענה.)
בשורות טובות!
יעל

איפה וכמה?

הודעהעל ידי שרית » א' דצמבר 16, 2007 4:33 pm

ב"ה איפה הקליניקה שלך? כמה עולה טיפול? תודה!
שרית

ילד שכבר מוטופל

הודעהעל ידי מנשה » א' דצמבר 16, 2007 4:37 pm

בס"ד האם אתם מטפלים גם בבעיות כמו קושי בלזכור מילים?

ילד שמקבל טיפול בגן שפתי יכול לבא גם אליכם לטיפול נוסף?

מצפה לתגובה. תודה.
מנשה

תשובות לשאלות

הודעהעל ידי יעל הקלינאית » ה' דצמבר 20, 2007 8:55 pm

ב"ה

תודה על השאלות החשובות,אנסה להשיב בקצרה.

הקליניקה נמצאת בגדרה.הטיפול מתקיים באווירה נינוחה אך מקצועית.

הטיפול מתאים לילדים או בוגרים שסובלים מקושי בתחומים הללו:

שפה -כל מה שגורם לילד לא לבטא עצמו באופן מאורגן וברור.כולל קושי לשלוף מילה,לבחור איזו מילה מתאימה,לזכור מה נאמר לו,לבצע הוראות,הבנת מושגים שפתיים כמו הפכים,יוצא דופן וכו.

דיבור -שזה כולל קשיים בהיגוי,קשיים בשטף תקין של הדיבור, גמגום, צרידות,לחשנות או דיבור קולני, קושי להבין את המילים של המטופל וכו')

תקשורת- כל מה שמעבר לדיבור אבל צריך בשביל לתקשר טוב.כלומר-קשר עין, לקיחת תור, התחשבות בזולת וכו'..

אכילה ובליעה- שזה דחיסת אוכל, רגישות למרקמים מסויימים,אכילת "ציפור", קושי בבליעה, קושי בשתיה מקש\כוס\כפית וכו'.

ארגון תהליכי חשיבה:-ארגון פנימי של מה שהילד רוצה לומר,בניית המחשבה בראשו ,פעילה נכונה על פיה, וכו'

ההחלטה אם להוסיף עוד מטפל מורכבת. תלויה בהמון גורמים כולל התיעצות עם המטפל הקיים וגישתו המקצועית.ניתן להתקשר ולקשר בין אנשי הצוות ולבחון אם מתאים מערך תיגבור.

לגבי תשלום: מכיוון שזהו מחיר מיוחד לאנ"ש-אני לא יכולה לפרסם אותו באתר..תתקשר ותדע בע"ה.

אם יש שאלות נוספות,בשמחה!
בשורות טובות!
יעל.
יעל הקלינאית

הודעהעל ידי אורח » א' פברואר 10, 2008 4:06 pm

איך תדעי מי מאנ"ש ומי לא מאנ"ש...???

קראתי ת'הודעה שלך פה. אני לא באה מבית חב"די ואפילו לא אומרת חת"ת, אבל ברור שאם אגיע אלייך, אציג את עצמי כחב"דניקית ואחבוש פיאה..... :lol:

מה...? תבררי עליי....? תחפשי בדפי חב"ד....??? תבקשי כרטיס חב"דכרט?
אורח

[size=18]הסבר ההנחה לאנ"ש[/size]

הודעהעל ידי יעל הקלינאית » ד' פברואר 13, 2008 12:52 pm

ב"ה
תודה על שאלתך החשובה,אנסה להסביר:
הרבי מה"מ שליט"א תמיד אומר שלהיות חב"דניק זה פשוט להוסיף אור, להיות מקושר לרבי וללמוד את דבריו. (לפחות כך אני הבנתי..) אגב, מישהו בא רבי ואמר לו "אתה יודע שאני לא חב"דניק.." והרבי השיב לו משהו כמו "אם אתה עושה מעשים טובים אז מבחינתי אתה חב"דניק" (לא ציטוט,רק מזכרון)..אם לרבי זה מספיק אז מי אני שאדרוש יותר.. :wink:
זה ענין ההנחה לאנ"ש-כדי להקל על אנשים שטורחים להפיץ אור, שלפעמים זה בא "על חשבון" הכיס שלהם.הלוואי שיהיה לכולם בשפע בגשמיות וברוחניות!כמו שצריך בדורו של משיח!
להתראות!
0524248486
יעל הקלינאית

צודקת

הודעהעל ידי שלומי » ד' פברואר 20, 2008 10:04 pm

בס"ד צודקת! ישר כח על היוזמה, הלוואי וכולם יעשו מחיר מיוחד לאנ"ש!מה יש?????????
שלומי

הודעהעל ידי אורח » ב' פברואר 25, 2008 9:08 pm

בס"ד
אתם מרפאים דיסלקציה?
אורח

תשובה לשאלה "ריפוי דיסלקציה"

הודעהעל ידי יעל הקלינאית » ג' פברואר 26, 2008 7:49 pm

ב"ה
שלום וברכה,
תודה על השאלה.
המילה "ריפוי" מתיחסת למחלה ר"ל.לדעתי דיסלקציה אינה מחלה, אלא קושי של אדם בסיטואציות מסוימות. אני מכירה המון אנשים דיסלקטים שהגיעו להשגים נפלאים,גבוהים מהנורמה החברתית.איך? הם למדו לשכלל את היכולות שלהם ולפתח שיטות שעוזרות להם להתגבר על הקושי שמציבה הדיסלקציה. לשם כך, נדרשים אנשי צוות מיומנים ומקצועיים .
קלינאית תקשורת מומחית בסיוע במציאת הדרך הטובה ביותר לאותו אדם לממש את הפוטנציאל, בע"ה.
בשורות טובות!
יעל הקלינאית

מילים לא ברורות אצל ילדה בת 3

הודעהעל ידי ברוכי » ד' אפריל 09, 2008 7:02 pm

ב"ה
לקלינאית שלום,
ביתי בת השלוש שתחי' אומרת כל מיני מילים בצורה לא ברורה.אני מבינה אותה אבל יש הרבה אנשים (לפעמים סבתות ואנשים זרים וכו') שלא תמיד מבינים כל מילה. למשל היא מבלבלת אותיות במילים, או מחליפה כל מיני אותיות (למשל :"שקט" היא אומרת "סקט" ועוד דוגמאות.)
היא צריכה טיפול אצל קלינאית תקשורת? זה יכול להשתפר?
תודה,
אמא מודאגת קצת.
ברוכי

קשיים במובנות בגיל שלוש

הודעהעל ידי הקלינאית יעל » א' יולי 06, 2008 9:26 pm

ב"ה
אמא יקרה,
אני מבינה את דאגתך. אכן,ישנם אספקטים רבים אשר משפיעים על ההחלטה מתי ואיך לטפל. בגיל 3 ישנם הגאים אשר צריכים להיות והגאים אשר אנו בדרך כלל מאפשים להבשיל באופן התפתחותי. עם זאת, כאשר הקושי משפיע על תקשורת הילדה או על בטחונה העצמי, אנו מכניסים זאת לשיקולי הטיפול.
אני ממליצה לך לפנות למכון להתפתחות הילד או לקלינאית תקשורת קרובה לביתך. בדרך כלל רשימת ההמתנה ארוכה (אפילו 8 חודשים ויותר) וכדאי לא לדחות את תהליך ההמתנה.
במידה ואת חשה כי הקושי משפיע על התנהלות הילדה, יתכן ותרצי לפנות לקלינאית תקשורת במקום מגוריך,במידת האפשר.
בברכה,
יעל.
הקלינאית יעל

חיך שסוע?

הודעהעל ידי ציפורה » ה' יולי 10, 2008 9:32 pm

בס"ד הרופא אף אוזן גרון אמר לנו שיש אפשרות של חיך שסוע לילד בן 3. הוא ראה שהענבל שלו מפוצל.גם הוא לא מובן כל כך ואומר הרבה מילים לא נכון. מה לעשות?אני מאוד לחוצה. :cry: :(
תודה
ציפורה
ציפורה

חיך שסוע?

הודעהעל ידי יעל הקלינאית » ב' יולי 14, 2008 12:26 am

ב"ה
שלום ציפורה,
אני מבינה את דאגתך הכנה, במיוחד לנוכח מושגים חדשים ומרתיעים שכאלה.אכן, ענבל שסוע לעיתים (אך לא תמיד) מעיד על חוסר התפתחות חיכית אך לא בהכרח. כשעובר נוצר, עצמות הפנים מתחברות משני צידי הפנים.במידה והיתה הפרעה בהתחברות זו נוצרים רמות שונות של שסעים, כלומר אזורים שלא התחברו.
במצב חמור (אותו היו מזהים לרוב בלידה) ישנו חור של ממש בין הפה לאף ואף לעיתים שפה עם שסע.לעיתים השסע הוא "תת רירי" כלומר העור התאחה אך מתחתיו ישנו שסע. על מנת לבדוק זאת יש להתיעץ עם רופא אף אוזן גרון לביצוע צילום מתאים.
שסע עלול לגרום לתפקוד לקוי של החיך,שמשבש את הדיבור.
מכיוון וכבר ישנם קשיים במובנות של הילד, לדעתי, כדאי להביאו לקלינאית על מנת להתחיל הערכה וטיפול.במקביל לבצע ברור רפואי מתאים.
בהצלחה!
יעל.
אין במידע באתר להחליף יעוץ רפואי או מקצועי.תמיד יש לפנות לאיש מקצוע להערכה אישית.
יעל הקלינאית

חזור אל חינוך - ייעוץ וטיפול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד